עגלת קניות

עגלת קניות
0

התחברות למערכת להעלאת מאמר

כניסה לתכנית השותפים שלנו

כניסה ללקוחות האתר

מידע לקונים

מצא מאמרי קידום רלוונטיים

עבור על המאמרים לוודא שהם מתאימים

קבל את המאמרים מיד עם התשלום

השג תוצאות מהירות בקידום האתר

בין אם אתה בעל אתר שרוצה לקדם את האתר של עצמו ובין אם אתה מקדם אתרים שמנהל תוכן לאתרים רבים – אתם זקוקים לתוכן איכותי צורך קידום האתר. עם web5 אין עוד צורך להזמין תוכן ולחכות לתוצרים. ב-web5 באפשרותכם לבחור את המאמרים הרלוונטיים לכם ולקבל אותם מידית עם התשלום. 

ב-web5 אתם יכולים לעיין במאמר כולו לפני רכישתו וכך לוודא שהוא מתאים לכם, ולא רק הכותרת, כך שאין הפתעות ואתם יודעים בדיוק מה אתם מקבלים. אתר web5 משתמש בטכנולוגיה מתקדמת על מנת שהמאמרים יהיו גלויים לכם בלבד, הקונים, ולא למנועי חיפוש, כך שאתם יכולים להיות בטוחים שהמקוריות של המאמר תישמר עבור האתר שלכם. כל המאמרים ב-web5 נבדקים על ידי ®CopyScape, על מנת להבטיח שהמאמר שאתם קונים מקורי ולא מועתק. 

קניית מאמרים ב-web5.co.il

אתר web5 מספק לכם ממשק קנייה נעים, פשוט, ונוח, על מנת שתוכלו להתמקד בעיקר – מאמרי התוכן החדשים שרכשתם. כל המחירים באתר כוללים מע”מ והחשבונית נשלחת באופן אוטומטי למייל שהזנתם בתהליך הרכישה. המאמרים שרכשתם נשלחים אליכם למייל, וגם ניתנים להורדה באתר, והכל כדי שתוכלו לקבל את המאמרים בדרך הנוחה לכם ביותר. לאחר הרכישה המאמרים נשארים זמינים עבורכם באיזור האישי באתר. לאחר הרכישה המאמרים שרכשתם מוסרים מהאתר ולא יופיעו עוד בתוצאות החיפוש באתר, בקטגוריות, בחנות המוכר, וכד’. גולשים שיגיעו לדף המאמר מקישור ישיר יקבלו הודעה שהמאמר כבר נרכש, עם קישור לקטגוריה על מנת לחפש מאמרים אחרים בנושא. 

יתרונות עיקריים לקונים

עיינו במאמר לפני הקנייה.

כשמזמינים מאמרים מכותבי תוכן או מחברות תוכן, אין לנו באמת מושג מה נקבל. גם כותבי תוכן טובים יכולים לכתוב תוכן שלא קולע למה שהתכוונו. אנו עלולים למצוא את עצמנו משלמים וממתינים, ובסוף נתקעים עם מאמר שאי אפשר לשים אותו באתר. אין תחליף לאפשרות לעיון בתוכן לפני שרוכשים אותו, על מנת לוודא שהוא מתאים לאתר ולאסטרטגיית הקידום. 

קבלו את המאמר מיד עם הרכישה והשיגו את תוצאות הקידום מוקדם יותר.

ההשפעה של התוכן על הקידום ממילא לוקחת זמן. עד שהתוכן מתאנדקס, עד שהוא מתחיל להופיע בחיפושים, ועד שהוא משפיע על הקידום של האתר. אז למה שכל התהליך הזה יתחיל רק מעוד שבוע כשכותבי התוכן ישלחו את החומר, אם התהליך יכול להתחיל כבר היום, וכך גם נזכה לראות את התוצאות הרבה יותר מהר. יתרון זה חשוב במיוחד עבור מקדמי אתרים, שרוצים להראות ללקוחות תוצאות מהירות. 

קבלו מאמרים מקוריים בלבד.

כל המאמרים נבדקים על ידי ®CopyScape לפני רכישתם, על מנת להבטיח לכם מאמרים מקוריים.

חיסכון במחקר מילות מפתח וחיפוש נושאי מאמרים.

באתר web5 אתם קונים מאמרים מוכנים לאחר שהכותבים כבר עשו בשבילכם את מחקר מילות המפתח וכבר חשבו בשבילכם על נושאים למאמרים. אין לכם צורך לחשוב ולבדוק על אילו נושאים כדאי לכתוב. כל שעליכם לעשות הוא לבחור מאמרים רלוונטיים ולהוסיף אותם לעגלת הקניות. 

מגוון רחב של איכויות של מאמרים.

כולנו יודעים שתוכן איכותי במיוחד שמספק ערך ממשי לגולשים הוא נכס שתורם לקידום האתר לאורך שנים, וגם מכירים בחשיבות של תוכן פשוט לצורך קידום לפי מילות מפתח חשובות. עם זאת, כותבי תוכן וחברות תוכן לרוב מתמחרים את המאמרים לפי מילה. כאשר המחיר למילה קבוע, אין להם אפשרות (ובצדק) להשקיע את הזמן הדרוש עבור תוכן איכותי במיוחד שיהווה נכס עבור האתר שלכם. ב-web5 המחירים לא נקבעים לפי מילה, ולכן תוכלו למצוא מאמרים איכותיים ומושקעים שיספקו ערך אמיתי לגולשים שלכם לאורך זמן, לצד מאמרי תוכן פשוטים יותר לקידום השוטף, והכל בהתאם לאסטרטגיית הקידום שלכם. 

עיינו עכשיו במבחר המאמרים
של Web5

יש לכם בקשות למאמרים?

מלאו את הטופס ושלחו אלינו.
אנחנו נודיע לכם אם הוספנו את הנושא המבוקש.