עגלת קניות

עגלת קניות
0

התחברות למערכת להעלאת מאמר

כניסה לתכנית השותפים שלנו

כניסה ללקוחות האתר

מידע לכותבים

העלה מאמרים פרי עטך

בכל נושא ובכל זמן שמתחשק לך

קבע בעצמך את המחיר

עבור כל מאמר

קבל חשיפה לקהל גדול

של קונים פוטנציאליים

קבל 70% מהמכירה

בניכוי מע"מ

מי יכול להעלות תוכן למכירה באתר web5.co.il?

אתר web5 מיועד לכל כותבי התוכן החל מכותבים עצמאיים ועד חברות תוכן גדולות. גם כותבים עצמאיים וגם חברות תוכן גדולות יכולים לאזן לעצמם את עומס העבודה על ידי כתיבת מאמרים ל-web5. בתקופות בהן ההזמנות נמוכות יותר אפשר לנצל את הזמן כדי להעלות כמה שיותר מאמרים ל-web5. אתר web5 לא דורש מהמוכרים להיות עוסקים (פטורים או מורשים). במקרה שהכותב הוא אדם פרטי אנו מוציאים חשבונית עצמית (אך שימו לב שהחובה לדווח על ההכנסה לרשויות המס נותרת עליכם). אתר web5 לא דורש הסמכה כלשהי מהכותבים, אך כמובן שהמאמרים עצמם נבדקים לוודא שהם כתובים בשפה תקינה וברמה ראויה. 

העלאת תכנים למכירה באתר web5.co.il

העלאת התכנים לאתר web5.co.il נעשית באמצעות ממשק מהיר ונוח. זאת, מכיוון שאנו יודעים שאתם הכותבים צריכים להעלות כמות גדולה של מאמרים לאתר. לכן בנינו את תהליך ההעלאה בצורה הפשוטה ביותר האפשרית, שכוללת מילוי רק של הפרטים שנדרשים באמת, כמו כותרת, תוכן המאמר, מילות מפתח וכמובן מחיר, ולא מלאה אתכם במילוי פרטים נוספים שאינם נחוצים. בהעלאת התכנים אתם נדרשים לאשר שזכויות היוצרים על המאמר הן שלכם, ושהמאמר לא מופיע במקומות אחרים. זאת, כדי להבטיח לקונים שהמקוריות של המאמר תישאר שלהם לצורך קידום האתר שלהם. 

לאחר העלאת התכנים המאמרים ממתינים לאישור, שלוקח בדרך כלל מספר ימים. לאחר האישור המאמרים מפורסמים באתר במטרה למכור אותם למקדמי אתרים או בעלי אתרים לצורך קידום האתר שלהם. במשך הזמן בין האישור לבין הרכישה המאמרים עדיין שלכם ואתם יכולים לערוך אותם או להסיר אותם מהאתר, אך לא מומלץ לעשות זאת. אישור מאמר לאחר עריכה לוקח הרבה יותר זמן מהאישור הראשוני. לכן למרות שאין הגבלה רשמית על מספר העריכות או ההסרות של מאמרים, אנו לא ממליצים לעשות זאת. עדיף להעלות את המאמר ולתת לו “לעבוד” בשבילכם במאגר של web5 🙂

תגמול לכותבים באתר web5.co.il

התשלום לכותבים באתר web5 הוא 70% ממחיר המכירה, בניכוי מע”מ לכותבים שלא מפיקים חשבונית. מה הכוונה? אם אתם אדם פרטי או עוסקים פטורים, תקבלו 70% ממחיר המאמר ללא מע”מ. לדוגמא – אם פרסמתם מאמר ב-117 ש”ח (המחירים באתר הם כוללים מע”מ), המחיר של המאמר ללא מע”מ הוא 100 ש”ח, ולכן תקבלו בדיוק 70 ש”ח. לעומת זאת, אם אתם מפיקים חשבונית (כלומר עוסקים מורשים או חברות), תקבלו פשוט 70% ממחיר המכירה כולל מע”מ, כלומר בדוגמא לעיל תקבלו 81.9 ש”ח כולל מע”מ, שהם בדיוק 70 ש”ח + מע”מ. 

התגמול לכותבים משולם אחת לרבעון, במהלך החודש העוקב. כלומר התשלום עבור המכירות בחודשים ינואר-מרץ מתבצע במהלך חודש אפריל, עבור החודשים אפריל-יוני במהלך חודש יולי, וכן הלאה. סכום המינימום לתשלום הוא 150 ש”ח. אם לא צברתם את סכום המינימום ברבעון מסויים התשלום יידחה לרבעון הבא וכן הלאה עד שהסכום שנצבר לזכותכם יעבור את סכום המינימום. עבור עוסקים פטורים התשלום מותנה בשליחת חשבון עסקה עד ה-10 לחודש שבו מתבצע התשלום. לא הספקתם לשלוח חשבון עסקה עד תאריך זה? לא נורא, התשלום יישמר לזכותכם אך יידחה לרבעון הבא. עבור עוסקים מורשים וחברות בע”מ התשלום מותנה בשליחת חשבונית מס עד ה-10 לחודש שבו מתבצע התשלום. לא הספקתם לשלוח חשבונית מס עד תאריך זה? לא נורא, התשלום יישמר לזכותכם אך יידחה לרבעון הבא.

יתרונות עיקריים לכותבים

אזנו את עומס העבודה.

כשאתם עובדים מול לקוחות שמזמינים מאמרים אתם חווים פיקים של עומס ודדליינים לצד זמנים "מתים" בין הזמנות. עם web5 לא יהיו לכם זמנים מתים מכיוון שבזמנים שבהם יש פחות הזמנות תמיד תוכלו לכתוב ולהעלות מאמרים ל-web5. כך אפשר "להפוך שעה אבודה לשעת עבודה", ולאזן בצורה חכמה יותר את לוחות הזמנים וזמני העבודה. 

נצחו את שוק הלימונים.

שוק הלימונים הוא תופעה בכלכלה שבה יש אי-סימטריה במידע בין הקונה לבין המוכר, ולכן הקונה נאלץ לקנות במחיר הנמוך אפילו אם הוא לא מעוניין בכך. איך זה קורה? נדמיין שיש כותב מאמרים טוב וכותב מאמרים גרוע. הכותב הטוב יודע שהוא טוב, אבל הקונה לא יודע מי מבין הכותבים הוא הכותב הטוב. אין משהו שהכותב הטוב יכול לעשות בנידון, מכיוון שכל מה שהוא יאמר יכול גם הכותב הגרוע לומר. הקונה, שלא יודע מי מבין הכותבים הוא טוב, נאלץ לבחור ביניהם על סמך המחיר בלבד, למרות שהוא היה מוכן להשקיע יותר במאמר טוב (אם הוא היה יודע שהוא אכן היה מקבל כזה). כך יוצא שכותבים טובים מקבלים פחות עבודה, אפילו שהלקוחות היו מוכנים לשלם עליה אם היו יודעים שהם יקבלו תוצאה טובה. היתרון הייחודי של אתר web5 הוא שהטקסטים גלויים לקונים לפני הרכישה, וכך הקונים יכולים להעריך את איכותם ולהסכים לשלם יותר (פר-מילה) על מאמרים שהם סבורים שיביאו יותר ערך לגולשים שלהם. 

השיגו חשיפה לקהל רחב.

ב-web5 התכנים שלכם נחשפים לקהל רחב של בעלי אתרים ומקדמי אתרים שמחפשים טקסטים מעולים עבור האתרים שלהם. יתרה מכך, באפשרותכם (אם תבחרו בכך), לבחור בשמכם האמיתי או שם המותג שלכם בתור שם התצוגה באתר, וכך הקונים גם ידעו לזהות בין המאמרים שהם קונים לבין שמכם, ואולי לפנות אליכם ישירות. 

תגמול גבוה והוגן.

הסיבה שאנו ב-web5 יכולים להציע תגמול של 70% לכותבים (גבוה מהנהוג בחברות התוכן), היא שהמערכת כולה אוטומטית, ואין לנו צורך לתווך בין קונים לבין כותבים. לכן, גם אתם מרוויחים מכך, ומקבלים תגמול גבוה יותר ביחס לעבודה בחברות לכתיבת תוכן. התגמול הוגן מכיוון שאתם קובעים את המחירים של המאמרים, ויכולים לתמחר בהתאם מאמרים פשוטים שקל מאוד לכתוב ולכן יהיו זולים יותר, לעומת מאמרים מושקעים שדורשים מחקר רב ולכן יהיו יקרים יותר מבחינת המחיר למילה. 

לא צריך להתעסק עם לקוחות.

ככותבי תוכן ב-web5 אינכם צריכים להתעסק עם לקוחות כגון תיקונים אינסופיים במאמרים, לקוחות שלא מרוצים לאחר קבלת התוצרים (אצלנו הרי הם רואים את המאמר לפני רכישתו), לקוחות שלא משלמים או שמאחרים בתשלום, וכדומה. כל שעליכם לעשות זה לכתוב את המאמרים, להעלות אותם לאתר ולתת להם לעבוד בשבילכם. ב-web5 בעיקרון אתם גם לא צריכים לעסוק בשיווק (פעולה שנואה על ידי חלק מהכותבים), אבל תמיד יהיה נחמד אם תשתפו איזה לינק לחנות שלכם ב-web5 😉

אז למה אתם מחכים?
העלו מאמרים לאתר והתחילו למכור!