עגלת קניות

עגלת קניות
0

התחברות למערכת להעלאת מאמר

כניסה לתכנית השותפים שלנו

כניסה ללקוחות האתר

איך להשתמש ב-web5.co.il כתיק עבודות?

סגנון כתיבה סוחף ואפקטיבי, ניסיון וידע, אמון ותחושת יצירתיות ומקוריות, אלו אולי הדברים הכי בולטים שאנחנו רוצים לשקף ככותבי תוכן ללקוחות שלנו. בכל פעם מחדש, מול כל מודעת חיפוש אחר כותבים או פוסט דרושים בפייסבוק, אנחנו עושים את המאמץ להיכנס ללופ, להביס מתחרים ולהרשים ביכולות שלנו, עוד לפני שכתבנו מילה אחת.

web5.co.il מספק הזדמנות לקצר את התהליך ולהציע תכנים מוכנים כבסיס לקשר עם הלקוח. עמוד החנות שלכם ככותבים באתר הוא דו שימושי, מפני שהוא לא רק מאפשר ללקוחות מזדמנים, שלא הגיעו דרככם, לקנות מכם באופן מיידי – הוא גם משמש כתיק עבודות שהלקוחות שלכם יכולים להיכנס אליו בקלות, להתרשם מהטקסטים שלכם בתצוגה אסטתית ומזמינה ולדעת מיד שאתה בדיוק הכותב שהם צריכים; שאת בדיוק אשת התוכן שהם חיפשו. ככה פשוט.

 

איך החנות שלי יכולה לשמש בתור תיק עבודות לכותבי תוכן?

כל מה שצריך לעשות בשביל להשתמש בחנות שלכם כאן ב- web5.co.il כתיק עבודות ללקוחות הוא להעלות מגוון מאמרים איכותיים שמדגימים את היכולות שלכם וגם יכולים להיות שימושיים לצרכני תוכן. כדאי כמובן להיות עם אצבע על הדופק ולזכור להעלות עוד תכנים אחרי שקונים ממכם הרבה, כדי לשמור על שואו-קייס מרשים.

 

אז מהם היתרונות של החנות ב- web5.co.il כתיק עבודות?

1) הכל במקום אחד

כולנו מכירים את הרגע שבו לקוח פוטנציאלי מבקש מאיתנו דוגמאות כתיבה. אנחנו מלקטים את הלינקים לאתרים שכתבנו, מנסים לאתר פרסומים של כתבות שכתבנו או מציעים לבצע דוגמת כתיבה עוד לפני שבכלל הכרנו את הלקוח.

ב-web5.co.il הופכים את הסדר: אנחנו כותבים על הנושאים שמעניינים אותנו או על התחומים שבהם אנחנו יכולים להציע תכנים ללקוחות פוטנציאליים, מעלים את התוכן לאתר ואפילו מתמחרים אותו מראש. כל מה שנותר הוא לשלוח ללקוח את הלינק ולהציג בפניו את איכות הכתיבה שלנו, שיכולה עוד רגע לשמש אותו ולהקפיץ את האתרים שלו לרמה אחרת.

2) לינק פשוט שאפשר להציג בכל מקום

במקום להכין אתר עמוס בדוגמאות, אנחנו פשוט שולחים לינק לפרופיל שלנו, שכבר כולל כאמור את כל התכנים שאנחנו רוצים להציע ללקוחות.

למה זה טוב? באמצעות הלינק הלקוחות שלנו מגיעים בדיוק לתכנים המתאימים להם ולא מתפזרים בין הפלטפורמות השיווקיות שלנו ובין כל הקבצים שבהם אספנו בעבר את כל הדוגמאות. הסוף לקבצי הוורד וה-PDF, הידד ללינק הנגיש שאפשר ללחוץ עליו בקלות ולקבל מקבץ מרשים ומגוון של דוגמאות לעבודה שלנו.

 

3) למשוך את הלקוחות שהכי מתאימים לנו

האתר נותן אפשרות להגיע בדיוק ללקוחות שהכי בא לנו לכתוב עבורם, וצריכים טקסטים בדיוק בנושאים שבהם אנחנו חזקים. לא כולנו מתמוגגים מכתיבת מאמרי SEO על אינסטלציה ולא כולנו חולמים לכתוב על אתרי תיירות בחו”ל אלא מעדיפים דווקא לטוס אליהם ולשבת על החוף עם הלפטופ ולכתוב. באמצעות תיק עבודות ב-web5.co.il אפשר להגיע ישירות אל הלקוחות שהכי בא לנו לעבוד איתם. תיק העבודות שנשלח להם ישקף את החוזקות שלנו באופן נרחב, וכולנו יודעים שכשיש התאמה הרווח הוא לכל הצדדים.

 

4) בונוס: למכור על הדרך

הלקוח יכול לקנות מאיתנו עוד לפני שבכלל הזמין תוכן. דרך קצרה למכירה – בלינק אחד, אנחנו מציגים ללקוחות פוטנציאליים מוצר קולע בול, בסגנון שלנו, באורך הרצוי ומבלי שיצטרכו לתת לנו בריף עריכה מראש. התוצאה כבר שם – בתיק העבודות – וכל מה שנותר להם הוא לקרוא את הטקסטים במקום אחד, מבלי לשוטט באתר, לחפש דוגמאות לתכנים שלנו או לבקש עוד ועוד דוגמאות.

התוצאה: הרבה יותר קל לנו לקבל עבודה. הלקוח כבר נמצא שם, מתרשם מהתכנים ויכול בקלות, באופן אינטואיטיבי ונגיש, לרכוש את התכנים שלנו אונליין. הכי קל, הכי פשוט, הכי חסכוני ויעיל עבורו. הלקוחות רואים שאנחנו כותבים טקסטים מעולים בנושאים שהם צריכים, קונים, ויכולים בהמשך להזמין ישירות מאיתנו.

 

 

פלטפורמת web5.co.il מספקת לנו, הכותבים, אחרי שנים של חוסר הערכה ותחרות מותחת, הזדמנות לקצר את הדרך אל העבודה הבאה ולהתפרנס מכתיבה בלי מאמץ.

שיתוף:
אולי יעניין אותך גם...