עגלת קניות

עגלת קניות
0

התחברות למערכת להעלאת מאמר

כניסה לתכנית השותפים שלנו

כניסה ללקוחות האתר

תכנים מוכנים להזנה מיידית באתר לקידום מהיר יותר

ענקית הטכנולוגיה גוגל טענה מאז ומתמיד שמטרתה להציג בפני הגולשים המבצעים חיפוש את התוצאות האיכותיות והרלוונטיות ביותר. כדי להציג את התוצאות הטובות ביותר לכל מונח ושאילתה במנוע החיפוש של גוגל, החברה פיתחה אלגוריתם משוכלל המדרג את האתרים לפי מאות פרמטרים, רובם אינם מוכרים למקדמי האתרים. יחד עם זאת, כולם יודעים כי התוכן הוא המלך של גוגל, ורק בעזרת תוכן איכותי ומקורי ניתן לקדם אורגנית את האתר, ובנוסף התוכן יוצר לידים חמים ומספק ערך רב לגולשים.

בעלי אתרים מזמינים על פי רוב תכנים חדשים לאתר שלהם דרך חברה לקידום אתרים או מכותבי תוכן. לאחר ההזמנה עליהם להמתין עד סיום הכתיבה לקבלת המאמר, אך לעיתים תהליך הכתיבה אורך שבועיים או למעלה מכך ולעתים נדרשים שינויים ותיקונים שלוקחים עוד זמן. בנוסף על זאת, כל בעלי העסקים המחזיקים אתר מכירות או אתר תדמית יודעים כי לא פעם עליהם להעלות בן רגע תוכן חדש וייחודי כדי לנצל מומנטום מסוים כמו באזז חדשותי, אירוע העומד להתקיים בקרוב, חג המתקרב ובא, כתבה שיווקית המפורסמת על העסק באתר גדול וכדומה. הזמן שלוקח לקבל תוכן מוזמן עלול לגרום לפספוס המומנטום.

איך אפשר לרכוש מאמרי קידום אתרים מוכנים ואיכותיים המתאימים לאתר שלכם ולאסטרטגיית השיווק ברשת באופן מיידי וללא המתנה? הפתרון המקצועי, המהיר, הנוח והמשתלם ביותר עבורכם הוא לרכוש תכנים מוכנים להזנה מיידית באתרכם הוא כאן במרקטפלייס של web5.co.il.

כאן אתם מקבלים את המאמרים מייד לאחר התשלום, ללא עיכובים והמתנה ממושכת. המאמרים שרכשתם יופיעו בתיבת המייל שלכם, וגם תפתח לכם האפשרות להוריד אותם ישירות מהאתר, באזור האישי.

 

משיגים יתרון על המתחרים

אתר web5.co.il הוא מרקטפלייס המתווך בין בעלי אתרים ומקדמי אתרים לבין כותבי תוכן מקצועיים, כלומר השירות שלנו מבוסס על תיווך בין מוכרים לקונים. באתר שלנו אתם יכולים לרכוש מאמרי SEO מוכנים בעברית, התוכן ישמש אתכם לקידום אורגני של האתר, להעשרת המידע בבלוג ובאתר עצמו, לחיזוק המותג, לבידול ממתחרים, להחלפת קישורים וליצירת לידים חמים.

 

תוכן חדש ומקורי

השירות המתקדם והייחודי שלנו מאפשר לכם למלא אתר בתוכן חדש בן לילה, ללא צורך לרדוף אחרי כותבי תוכן ולבזבז זמן רב על בדיקות ותיקונים. אתם קונים תוכן איכותי ומקורי, התוכן שאתם רוכשים באתר הוא שלכם בלבד, ולאחר הרכישה הוא מוסר מהמאגר שלנו ולא נמכר לאחרים.

 

תוכן שנכתב על ידי בעלי מומחיות בתחומכם

בנוסף, השירות שלנו מסייע לכם להתמקד בנושאי הליבה של העסק ולשפר את אסטרטגיית השיווק ברשת האינטרנט. התכנים באתר נכתבו על ידי כותבי תוכן שבחרו לכתוב מיוזמתם על התחומים שהם הכי טובים בהם, ככה שאם למשל אתם מזמינים מאמר על זוגיות, אתם יודעים שהוא נוצא על-ידי כותב שמתמצא בזוגיות, ולא על ידי מומחה לרכבי שטח. המאמרים עוברים בדיקות מקוריות קפדניות, לרבות בדיקת CopyScape.

 

עדכון בתדירות גבוהה למיקסום התוצאה בגוגל

קניית מאמרי קידום אתרים מוכנים מבטיחה לכם יתרונות משמעותיים על המתחרים.  עדכון בתדירות גבוהה שמתאפשר בזכות שפע של תכנים מוכנים לבחירה, עוזר לקדם את האתר בגוגל בצורה מיטבית, וגם תקבלו חשיפה רחבה יותר ותיהנו מטראפיק גבוה יותר לאתר.

 

תוכן מעניין ומגוון שמשאיר את הגולשים באתר

קניית מאמרי SEO דרכנו מסייעת לכם ליצור בידול מהמתחרים, לשפר את המיתוג של העסק שלכם, לנהל בלוג באתר הזוכה לחשיפה רחבה ולספק ערך אמיתי לגולשים. גולש המתרשם לטובה מתכנים איכותיים יחזור לבקר באתר שלכם וכך תוכלו להפוך לאוטוריטה בתחום העיסוק ובענף שלכם.

 

כוחה של המיידיות

כדי להמחיש את היתרון שאנו מציעים, קבלו סיפור עם כמה סופים אפשריים. חשמלאי המתמחה בהתקנות מורכבות של מערכות בית חכם,השקיע בכתבת יח”צ באתר חדשות גדול ומוכר. אך איש היח”צ שלו לא לקח בחשבון שהאתר של החשמלי דל בתכנים, והוא היה צריך תוך שעות ספורות למלא את האתר בתוכן לגולשים המגיעים בעקבות הכתבה.

סוף א’: החשמלאי לא הצליח למצוא כותב תוכן שיכול היה להתחייב ללו”ז של שעות ספורות, האתר נותר דל והבריח גולשים, וההשקעה בכתבה ירדה לטמיון.

סוף ב’: החשמלאי שילם לחברת תוכן מחיר גבוה פי 4 מהמקובל בשוק בשביל ביצוע מיידי, וקיבל תוצר רווי טעויות משום שנכתב בלחץ.

סוף ג’: החשמלאי נכנס ל web5.co.il, העמיס עגלה במגוון מאמרים רלוונטיים ואיכותיים במחירי שוק נמוכים, האתר היה מרשים ואינפורמטיבי והימים הבאים לוו בסגירות רבות.

למרבה הצער, זה סיפור אמיתי שהתרחש לפני שהקמנו את האתר ככה שסוף ג’ לא היה יכול להתרחש. הסוף האמיתי של הסיפור הזה הוא א’, אבל עכשיו כשאנחנו כאן אין שום סיבה לפספס יותר שום מומנטום.

 

מה היתרונות של קניית מאמרים מוכנים ל-SEO?

  • אינכם קונים חתול בשק, באפשרותכם לעיין בתכנים לפני הרכישה כדי לוודא שהמאמרים מתאימים לדרישות ולצרכים הייחודיים שלכם.
  • תוצאות מהירות יותר בקידום אתרים אורגני.
  • מאמרי SEO איכותיים ומקוריים בלבד, כל המאמרים עוברים בדיקת CopyScape.
  • המאמרים כוללים מילות מפתח וביטויי זנב ארוך הרלוונטיים לקידום האתר שלכם, לכן אתם חוסכים זמן ועלויות של מחקר מילות מפתח.
  • כל התכנים באתר שלנו מספקים ערך אמיתי לגולשים, זהו יתרון משמעותי עבורכם.

בשורה התחתונה, קניית תכנים מוכנים לאתר שלכם מבטיחה לכם שלל יתרונות, ובקליק מהיר ובעלות משתלמת אתם יכולים לקנות מאמרי SEO איכותיים ובעלי ערך אמיתי לגולשים ולעסק שלכם.

 

 

שיתוף:
אולי יעניין אותך גם...