עגלת קניות

עגלת קניות
0

התחברות למערכת להעלאת מאמר

כניסה לתכנית השותפים שלנו

כניסה ללקוחות האתר

שאלות נפוצות

שאלות כותבים

איך מעלים מאמר למכירה?

כדי להעלות מאמרים למכירה באתר web5.co.il ראשית יש להירשם לאתר. באפשרותכם להירשם לאתר בקלות בקישור הזה. לאחר ההרשמה לאתר כל שעליכם לעשות הוא ללחוץ על “פרסם מאמר” (מופיע בסרגל העליון), בטופס שנפתח להזין את המאמר ואת הפרטים אודות המאמר, וללחוץ “שלח”. לאחר שליחת המאמר המאמר מועבר לבדיקה ואם הכל בסדר הוא מפורסם באתר.

כמה זמן לוקחת בדיקת מאמרים?

בדיקת מאמרים שהועלו לראשונה לוקחת בדרך כלל מספר ימים. במידה וערכתם את המאמר לאחר פרסומו הבדיקה יכולה להתארך יותר ולקחת מספר שבועות. לכן מומלץ לא לערוך את המאמרים שהעליתם אם אין הכרח בכך. 

מי קובע את מחירי המאמרים?

באתר web5.co.il הכותבים הם אלה שקובעים את מחירי המאמרים. קבעו מחירים סבירים שמשקפים את ההיקף והמורכבות של המאמר, על מנת שמצד אחד אתם תרוויחו מחיר הולם עבור ההשקעה שלכם, ומצד שני הקונים יקבלו ערך גבוה על השקעתם, וכך תוכלו למכור כמות גדולה יותר של מאמרים ולהרוויח בהתאם. 

כמה כסף אקבל על המאמר שמכרתי?

התגמול לכותבים באתר web5.co.il הוא גבוה ועומד על 70% מהמכירה בניכוי מע”מ. מה הכוונה? נניח לצורך הדוגמא שמכרתם מאמר ב-150 ש”ח.

  • אם אתם אדם פרטי (לא עסק) או עוסקים פטורים, תקבלו 70% מ-128.21 (שהם 150 בניכוי מע”מ), כלומר 90 ש”ח. 
  • אם אתם עוסקים מורשים או חברה בע”מ, תקבלו פשוט 70% מהעסקה כולל מע”מ, כלומר בדוגמא הזאת 105 ש”ח כולל מע”מ. 

מתי אקבל את הכסף על המאמרים שמכרתי?

התשלום לכותבים באתר web5.co.il מתבצע אחת לרבעון, בחודש העוקב. לדוגמא, עבור מאמרים שמכרתם בחודשים ינואר פברואר ומרץ תקבלו את התשלום במהלך חודש אפריל. ביצוע התשלום מותנה בשליחת המסמכים המתאימים ובהגעה לסכום מינימום, כמפורט במידע לכותבים

האם אני יכול למכור את אותו מאמר פעמיים?

בהחלט לא. לאחר מכירת המאמר כל זכויות היוצרים והשימוש עוברות לרוכש, ואסור להעלות את אותו מאמר פעמיים. עם זאת, מותר ואף מומלץ להעלות מאמרים חדשים על נושאים קרובים, ואשר אין בהם חלקים מועתקים מהמאמר הקודם. 

שאלות קונים

איך אני יכול להיות בטוח שהמאמרים מקוריים?

כל המאמרים ב-web5.co.il עוברים בדיקת מקוריות על ידי CopyScape גם כחלק מתהליך אישור המאמרים לפני פרסומם באתר, וגם בתהליך הרכישה, על מנת להבטיח שהמאמרים מקוריים בעת הרכישה. 

מתי אקבל את המאמרים שרכשתי?

המאמרים נשלחים למייל שהזנת בתהליך הרכישה מיידית עם ביצוע התשלום. לכן, חשוב מאד להקפיד להזין כתובת מייל נכונה, כי זאת תהיה הכתובת שאליה יישלחו המאמרים וגם פרטי ההתחברות לאיזור האישי שלך באתר.

האם אקבל חשבונית מס על הרכישה?

מאמרי תוכן הם הוצאה מוכרת מכיוון שמדובר בחלק משיווק העסק. כל המחירים באתר כוללים מע”מ אלא אם צויין במפורש אחרת. חשבונית מס נשלחת למייל שהזנת בתהליך הרכישה. לכן – חשוב מאד להזין כתובת מייל נכונה כדי שתוכלו לקבל את חשבונית.

חשוב מאד: החשבונית תיכתב על השם שהזנתם בתהליך הרכישה ולא ניתן לשנות זאת אחר-כך. לכן, הקפידו להזין שם נכון. 

יש לכם בקשות למאמרים?

מלאו את הטופס ושלחו אלינו.
אנחנו נודיע לכם אם הוספנו את הנושא המבוקש.